Kapaklı telefon Samsung W2018 tanıtıldı!

Samsung ve Çin Telekom, amiral gemisi kapaklı telefon W2018 resmen tanıttı. Cep telefonu 2 taraflı dokunmatik ekrana sahip.

Geriye dönüp şöyle bir baktığımızda hala kapaklı telefon yapıp bunlara güçlü özellikler katan bir firma olduğunu görüyoruz: Samsung. W2018 model numaralı cihaz, tüm akıllı telefonlara kafa tutabilecek düzeyde güçlü. Geleneksel telefonun ilgi çekici detaylarından biriyse çift taraflı ekrana sahip olması.

Samsung, cihazda 4.2 inçlik makul düzeyde bir ekran boyutu tercihi yapmış. Bu ekran, Full HD çözünürlüğünde AMOLED bir panel. Kapağın ön ve arkasında kullanılan paneller de aynı. Qualcomm’un Snapdragon 835‘inden güç alan cep telefonu, bu alanda elini çok güçlü tutuyor. Bu yonga setine 4 GB RAM ve 64 GBdahili depolama eşlik ederken, microSD desteğiyle bu sayı daha yukarılara taşınabiliyor.

Galaxy S8 ile aynı olduğu tahmin edilen 12 MP‘lik kamera arkada; 5 MP ön kamera ön tarafta görev almış durumda. Ayrıca W2018 4K video kaydına da müsaade ediyor. Yer alan pil ise 2300 mAh büyüklüğünde.

Şık ve ilginç telefon, Çin pazarında meraklılarını bekliyor olacak. Çılgınca gelebilir, fakat ürünün fiyatı 2000 euro’dan daha fazla.

KAYNAK:SABAH